piątek, 30 stycznia 2015

Ben Kingsley

Witam Was
Chciałbym na początku przeprosić za to ze posty pojawiają się tak rzadko jednak jest to uwarunkowane sprawami szkolnymi. Mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi za złe jeśli posty bedą pojawiały się bardzo rzadko- co 3-4 tygodnie ? Jest to także spowodowane tym, że moja skrzynka swieci pustkami. Chcę przypomnieć, ze każdy podpis z mojego bloga jest przeznaczony na sprzedaż lub wymianę, wiec piszcie śmiało. 
Looknijcie także na Facebooka'a.   Dzis chciałbym opisać podpis, który otrzymałem niedawno. Autograf ten został złożony przez znanego brytyjskiego aktora Bena Kingsleya. Bardzo się cieszę z tego podpisu i chciałbym dodać ze czekałem na niego niemalże 8 miesięcy - Ale było warto, ponieważ uwielbiam go za rolę w 'Iron Manie', a także 'Ostatnim Legionie'. 
Chciałbym dodać, ze niedługo 2-3 tyg😄😄😄 możecie spodziewać się kolejnej notki, ale ta nie będzie dotyczyła już żadnego autografu. 

5 komentarzy:

  1. Bardzo zainteresował mnie Twój blog. Gatuluję Ci tylu autografów. Co powiesz na wzajemne dodanie swoich blogów do linek. Pozdrawiam blizejgwiazd.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję :) Zapraszam do mnie

    OdpowiedzUsuń